Plaukų transplantacija
Apie kliniką
Kainos
Foto galerija
Kodėl Talizi?
Užklausa
Nuvykimas ir apsistojimas
DUK
Kiti gydymo būdai
Publikacijos
Kontaktai
Pasirinkite galerijos tipą
My status

Apie kliniką

Talizi klinika dirba plaukų transplantavimo srityje jau 10 metų. Mūsų klinikoje taikoma aukso standartu laikoma klasikinė  plaukų folikulų persodinimo metodika.  Jos metu iš paciento galvos užpakalinės dalies yra paimamas nedidelis odos kiekis kartu su jame augančiais plaukais. Vėliau specialia metodika Talizi specialistai po vieną atskiria odos audinyje buvusius plaukus, kuriuos paruošia transplantacijai. Tuo metu paciento galvos odoje padaromi mikro dūriai, kuriuose ruošiamasi įsodinti jau paruoštus plaukų folikulus.  Vienos operacijos metu gali būti persodinti iki 7000 folikulų, iš kurių išauga apie 14000 plaukų.

Operacijoje dalyvauja 8-12 mūsų komandos narių. Dėl to daugiau kaip 3000 folikulų persodinama per 3 - 4 valandas. Dėka pažangių technologijų, plaukų transplantacijos mūsų klinikoje atliekamas praktiškai be kraujavimo ir skausmo. Kelios valandos, praleistos mūsų klinikoje, Jums bus komfortiškos ir ramios. Operacijų metu taikoma vietinė nejautra, naudojant moderniausius anestezijos būdus bei priemonės. Dėl to galime užtikrinti, jog komplikacijų galimybė yra artima nuliui.

Mūsų klinika yra viena iš nedaugėlio, kurioje vienos operacijos metu galima persodinti 3000 ir daugiau folikulų. Šiandiena mūsų daktarai 3000-4000 folikulų operaciją gali atlikti per 3-4 valandas, ko visiškai užtenka padengti bet kokio lygio nuplikimą. 2007-ųjų m. vasarį buvo atlikta rekordinio dydžio transplantacija- buvo persodinti 6100 folikulų pacientui iš Pietų Korėjos, 2008-ųjų lapkritį -6205 folikulų transplantacija pacientui iš Armėnijos. 

2008 m. antrojoje pusėje mūsų klinika persikėlė į naujas patalptas. Naujose patalpose buvo įrengtos dvi aukščiausius standartus atitinkančios operacinės, pakeista visa įranga į pačią naujausią ir moderniausią, įrengtas paciento poilsio kambarys, įsigyta 12 modernių mikroskopų, kurių pagalba yra folikulai yra atskiriami po vienąi. Paruošti plaukų folikulai įsodinami į mikroskylutes paciento galvoje. Plaukų transplantacijos operacija yra sąlyginai brangi, nes joje turi dalyvauti apie 10 specialistų,  šitas faktorius daugiausiai įtakoja tai, kad analogiška operacija Europos klinikose kainuos kelis kartus brangiau, nei pas mus.

 Plaukų transplantacijos klinika    Plaukų transplantacijos operacinės    Plaukų transplantacija
Visos teisės saugomos, UAB "Talizi"©

Sprendimas: inverse.lt
Plaukų transplantacijos klinika "Talizi"
27 Tashkent str. 0160, Tbilisis, Gruzija
El.paštas: info@talizi.eu